EN | CZ | DE | PL

Dlažba

 

Pálená tehlová dlažba vyniká odolnosťou a dlhou životnosťou. Svojim nadčasovým vzhľadom skrášli všetky exteriérové aj interiérové  priestory. Dlažba v odtieňoch RUBÍN a OKER je mrazuvzdorná a preto je vhodná do exteriéru, napríklad na chodníky, terasy, príjazdové cesty alebo nádvoria. Tehelná dlažba v odtieni ORANŽ je určená len pre vnútorné použitie.

 

Dlažobné prvky hrúbky 20 mm a 30 mm sú určené len pre tuhé konštrukcie. Dlažobné tehlové prvky hrúbky 40, 50, 60 a 65 mm sú použiteľné pre tuhé aj netuhé konštrukcie. Tehelná dlažba hrúbky 50 mm je ideálna pre pojazdné plochy.
U jednotlivých odtieňov dochádza pri výpale k farebným odchýlkam, ktoré sú prirodzenou súčasťou pálených výrobkov. Ide o nekalibrovanú dlažbu, preto odporúčame šírku škáry minimálne 10 mm. Neodporúčame pokladanie na terče.
Tehlovú dlažbu vyrábame len z kvalitného ílu. Naša tehlová dlažba nepraská ani pri najvyšších mrazoch, nedrobí sa a odoláva posypovým soliam a kyselinám. Navyše je režná a neglazovaná a vďaka tomu má vysoký protišmykový stupeň, preto sa odporúča aj k bazénom.

 

NAŠA PONUKA TEHLOVEJ DLAŽBY

Referenčné projekty pre dlažby

Dlažba

Dlažba

Dlažba

Na stiahnutie